Seksuolodzy przerażeni szybkością działania nowych feromonów dla mężczyzn

Pan Wojciech A. jest jednym z setek mężczyzn, którzy w 1 miesiąc nawiązali nowe relacje z kobietami i zaczęli prowadzić intensywniejsze życie intymne, stosując tylko te nowe feromony.

Nowe feromony pozwoliły w miesiąc nawiązać intymne relacje z kobietami praktycznie każdemu mężczyźnie, który je wypróbował. Nie tylko działają szybko i skutecznie. Nie zawierają żadnej chemii, są naturalne i bezpieczne dla zdrowia. W klinicznie kontrolowanych testach naukowych badacze potwierdzili skuteczność nowych feromonów i odkryli, co powoduje tak ekstremalnie szybkie działanie.

Seksuolodzy z Warszawy patrzyli na swoich pacjentów z przerażeniem. Nigdy czegoś takiego nie widzieli. Mężczyźni po miesiącu codziennego stosowania feromonów nawiązywali bliskie relacje średnio z 4 kobietami. Tajemnicę działania feromonów odkryto dopiero po przeprowadzeniu dogłębnych badań na Uniwersytecie Stanowym w Scranton, USA.

Nowe feromony stworzono w oparciu o jeden unikalny składnik. Jego działanie jest ponadprzeciętne i wielopłaszczyznowe. Zastosowany w okolicach twarzy i szyi, podświadomie pobudza podwzgórze - ośrodek w mózgu kobiety, które odpowiada za odczuwanie pożądania i popędu seksualnego. Dzięki temu mężczyzna wydaje się jej bardziej męski, silny i atrakcyjny jako potencjalny partner, zwiększa się jej poczucie bezpieczeństwa i rośnie apetyt na seks. Składnik ten redukuje również stres u mężczyzn oraz dodaje im pewności siebie. Dodatkowo posiada kilkadziesiąt innych zdrowotnych zastosowań.

Tym superskutecznym składnikiem nowych feromonów jest androstadienon. Pod tą specjalistyczną nazwą kryje się związek obecny w męskim organizmie, m.in. w pocie i nasieniu. W postaci feromonów Strong Magnet ® naturalny androstadienon jest jeszcze bardziej skondensowany. Dzięki temu działa natychmiast po zastosowaniu.

Już po jednej dawce androstadienonu kobieta zaczyna natychmiast interesować się spryskanym nim mężczyzną i próbuje nawiązać z nim kontakt. Po pierwszym dniu mężczyźni umawiali się na randkę z nowo poznanymi kobietami, ale to był dopiero początek. Kiedy codziennie stosuje się feromony Strong Magnet ®, wprowadzają one mózg kobiety w stan ciągłego zainteresowania mężczyzną i zwiększają jej ochotę na seks. Zabijają w niej stres i przemęczenie oraz zamieniają neutralną postawę w pożądanie.

Feromony Strong Magnet ® bardzo szybko stały się popularne wśród mężczyzn. Zdobyły fantastyczne opinie wśród seksuologów. Przeszły bardzo rygorystyczne badania i są certyfikowane. Zbierają non-stop pozytywne opinie od kolejnych mężczyzn, którzy radykalnie zwiększyli swoje powodzenie u kobiet.

Pan Wojciech A.:

"Zamówiłem te feromony i na efekty nie musiałem długo czekać. Moje wątpliwości i stres zniknęły, gdy zobaczyłem, jak zachowują się kobiety wobec mnie. Odwzajemniają mój uśmiech, a zaczepione same podtrzymują rozmowę. Z kolei na dyskotece czy na imprezie nawet te najładniejsze dziewczyny nie odmawiają mi tańca ani wspólnego drinka. Bomba!"

Kliknij tutaj, aby zamówić feromony Strong Magnet

Promocja specjalna do

Komentarze  (47/47)

Czytaj odpowiedzi do artykułu "Seksuolodzy przerażeni szybkością działania nowych feromonów dla mężczyzn"
~ Juras : Wierzy nie wierzyc spróbować można
~ Maciek : Laski będą się wiły jak kot przyćpany kocimientką? Ale klimat, muszę wypróbowac!!
~ Aniczek : Znamy się z moim chłopakiem juz kilka lat. No i już przestało byc tak, jak było na poczatku, ale ostatnio znowu zrobiło się namiętnie. Wydusiłam z niego, że zamówił sobie próbkę feromonów. Zrozumiałam dlaczego znowu odjechalam
~ Ninja : Mam kolegę, który to stosuje i mówi, że działa, Tylko, że to droga impreza jest
~ Bolek_i_Lolek : Jestem gejem. To chyba nie dla mnie, a szkoda... Raczej wolałbym żeby kobiety nie rzucały mi się na szyję.
~ Papa_Smerf : Kobiety, seks i pieniadze? Brzmi dość filmowo.. Mam duża pokusę, żeby sprobowacc
~ Jerry : Muszę przyznać, że kiedys eksperymentowałem z feromonami i mam jeden wniosekJeśli są tanie to na pewno nie będą działać, bo to po prostu nie bedą feromony. Dlatego, jeśli na serio chcesz spróbować, to musisz trochę wydac kasy.
~ Misiek : Wierzę w feromony, bo osobiście próbowałem i wiem, że działają. Kobietom faktycznie miękną nogi. Kazdej bez wyjatku.
~ Jan_Sebastian B. : Nie mam z tym żadnych doświadczeń, ale umieram z ciekawości. Se zamówie i sprawdze
~ Adam : Czyli, jak ktoś jest nieśmiały to przestaje być nieśmiały, a na dodatek jeszcze laski sie do niego kleją? No to doskonale, to ja chcę to mieć.
~ Robi : Widuję niesamowicie fajną dziewczynę. W windzie, mieszka w tym samym wieżowcu, ale nigdy nie śmiałem do niej zagadać. Rozumiem, że jak sie psiknę, to może ona nawet przejmie inicjatywę żeby mnie poznać. To byłoby świetnie.
~ Einstein : Chetnie spróbuję, czy to działa. Ostatnio to bardzo popularny temat. Podobno dużo ludzi stosuje. Coś w tym musi być. Gdyby nie działało, to nikt by nie kupował. Skorzystam z okazji i przekonam się na własnej skórze.
~ Jarus : Używam od lat. Nie mogę narzekać na brak powodzenia u kobiet, a wczesniej roznie bywalo. Z tego wniosek jest jeden: to działa.
~ Mario : Strasznie kręcąca jest wizja tych wszystkich ładnych laseczek, które nareszcie możnaby mieć przy sobie. Tak kręcąca, że zamówię.
~ Ludzki_pan : No nie wiem. Ja tam sceptyczny jestem i skąpy trochę też. To nie dla mnie.
~ Lennon : To cos w sam raz dla mnie. Podobno jestem całkiem atrakcyjny, ale kompletnie bez wiary w siebie i bez inicjatywy. Myślę więc, że koniecznie muszę spróbować tych feromonów
~ Tomek : Fajnie brzmi, ale boję się, że się uzależnię i bez tego już nie będę umiał z kobietami.
~ Bodek : Zmarnowałem już 23 lata na walkę z niską samooceną, a okazuje się, że wcale nie trzeba się aż tak strasznie napinać. Zamawiam i zaczynam wszystko od nowa
~ Macierewicz_A : Zawsze trochę obawiałem sie kobiet, a teraz wychodzi na to, ze juz nie musze Strong Magnet załatwi wszystko za mnie

Skomentuj: